TraumaPet® oral gel Ag

  • Léková forma: hydrofóbní gel
  • Velikost balení: 5 ml

Ústa našich zvířat si zaslouží stejnou péči jako naše. S orálním gelem TraumaPet® předcházíte a napomáháte léčbě zánětů a infekce v dutině ústní.

TRAUMAPET® ORAL GEL AG POMÁHÁ ZVÍŘATŮM S:

  • Parodontitida

  • Ránami v ústech a na dásních

  • K urychlení hojení po extrakci zubu

Více informací:

TraumaPet ® oral gel Ag pomáhá při prevenci parodontitidy (onemocnění dásní) a podporuje léčbu zánětů a infekcí v ústní dutině. Ústní gel podporuje hojení všech typů ran, například po extrakci zubu, poranění dásní způsobené třískami apod.

V případě poranění v dutině ústní, například hraním si s holí nebo jiným zvířetem, můžete gel namazat na postiženou oblast, pro zabránili zánětu. Hydrofobní struktura umožňuje gelu přilnout k ráně nebo dásni po dobu několika hodin, což umožňuje aktivní látce NanoComplex účinně předcházet zánětu a bojovat s ním.

Výrobek je vhodný pro všechny typy domácích zvířat

Pokyny pro použití:

Před aplikací odstraňte přebytečný povlak, sliny a nečistoty. Pomocí stříkačky nebo čistého prstu naneste gel na postiženou oblast (sliznici, dásně nebo krk zubů) tak, aby byla oblast pokryta rovnoměrným filmem o tloušťce 1 mm.

Přípravek je určen pro domácí mazlíčky po ošetření u zubaře a nebo jako dodatečná léčba zánětů a poranění v ústní dutině. Ideální teplota pro rozprostření gelu je mezi 15 a 25 ° C.

  • Léčba zánětu: Aplikujte 1 až 2krát denně. Pokud se situace do několika dnů nezlepší, zvažte návštěvu veterináře.
239,00 Kč