Reference

Radka Štencelová a Honza Smrček

CHS Famous Gold, www.famousgold.com

Moc děkujeme celému týmu WellnessK9 Čejtice za skvělou péči o naše psí holky Karolínku (Heart and Soul Famous Gold) a Růženku (Flying Heart Famous Gold). Karolínka prodělala v listopadu velmi vážný úraz přední nohy a díky skvělé péči a intenzivní rehabilitaci, kterou jste nám poskytli, může zase chodit a běhat. Takové zlepšení jsme ani nečekali a jsme moc vděční. Růžence je přes 11 let a před rokem prodělala operaci zlomené zadní nohy a i když znovu začala chodit a běhat nyní nám velmi pomáhá při zlepšení její kondice rehabilitace ve vaně s pásem, tak aby se lépe osvalila a mohla běhat ještě další roky. Jsme moc spokojeni jak s přístupem personálu, tak pokroky které naše holky dělají. Ještě jednou velké díky.Petra Pekárková

Click dog s.r.o.

Do K9 mířím vždy v zimních obdobích, kdy máme méně venkovních akcí a tréninku, ale přesto potřebuji udržet psa v kondici. Je skvělé, že se v těchto končinách otevřelo místo, kde mají vybavení k hydroterapii a to dokonce nejen vanou, ale také bazénem. Paní fyzioterapeutky jsou moc příjemné, okamžitě se cítíte jako doma. Děkuji za vaší práci, jen tak dále. My se budeme rádi vracet.

Hana Davidová

Máme 5ti letou fenku welsh corgi cardigan, srdcová záležitost. Koncem prosince ochrnula na zadní nožky, stav se zhoršoval. Naštěstí byl diagnostikován výhřez meziobratlové plotýnky Th12/13. 25.12.2020 podstoupila operaci a již 6.1.2021 jsme absolvovali 1.hydroterapii. Na 1. terapii jsme naší Fidorku museli donést, sama se nepostavila a chodila pouze s podporou zadních nožek. Po 10ti lekcích hydroterapie (interval 2x týdně) chodí bez podpory, sama vstane, procházky jsou delší a naše radost větší. Ujala se nás sympatická slečna fyzioterapeutka Kristýnka, které touto cestou velmi děkujeme. Její empatický a vřelý přístup přispěl k uzdravení velkou měrou. S Fidorkou si náramně sedly a myslím si, že je to stejně důležité, jako samotná terapie. Je tu tak postaráno jak o fyzickou stránku, tak i o duševní. Díky zdravotnímu přínosu, i díky panující pohodě, pokračujeme v terapii dál. Přejeme hodně spokojených a uzdravených psích klientů. Vaše práce má smysl. Děkujeme za vše.

MVDr. Pavel Vrbka

www.veterina-ledec.cz

Špičkové pracoviště v nejlepších rukou. Vždy doporučím svým pacientům.

Monika Engel

Do wellnessu K9 v Čejticích jezdíme moc rádi. Pěkné a čisté prostředí,
ochotný a příjemný personál. Využíváme služeb hydroterapie - vany i
bazénu, moji psí kluci jsou vždy velmi spokojeni a já také. Můžeme všem
jen doporučit. Monika, Luky a Sami

MUDr. Kateřina Racková

Mistr světa ATIBOX 2018

Děkuji za profesionální a k oběma mým hafanům individuální přístup všem děvčatům z týmu. Oba kluci navštěvují wellness už skoro tři měsíce každý týden, jeden bazén, druhý hydrowalker, každý z nich pak návštěvu ukončí příjemnou masáží a stretchingem. Chaplin, tedy hlavně tu masáž :D, miluje a udržuje ho to v super kondici i v důchodovém věku. Myslím, že si to po všech těch jeho úspěších podmíněných celoživotní dřinou zaslouží. Dudlika plavání udržuje parádně nasvaleného i v super kondici i mimo závodní sezónu. Doporučuji všem, kteří se svým psím parťákem aktivně sportují. 

Iva Čadinová

Děkuji touto cestou za velmi profesionální a lidský přístup k mým psím holkám.
Wellness navštěvuji přes zimní měsíce už druhou zimu. Hydroterapie super pro udržování kondičky právě v tomto období.
V rámci socializace jsme absolvovaly i fitness trénink. Boxéří holky si návštěvy moc užívají
...... děkuji za ně!!!!

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“