Naše služby

FYZIOTERAPIE

Nabízíme fyzioterapii vhodnou pro každého pejska. Rehabilitaci po úrazech, psí fitness, balanční trénink, masáže. Program pro přípravu na těžký fyzický výkon, relaxační program po výkonu, program pro geriatrické pacienty. Komplexní program pro vrcholové psí sportovce, se zaměřením pro nasvalení na výstavy, etc.

Vybavení: balanční pomůcky, elektrický zvedák pro nepohyblivé pacienty, běžecký pás.  


HYDROTERAPIE - HYDROWALKER

Nejlepší model podvodního běžeckého pásu německé firmy Physio-Tech umožňuje přizpůsobit toto zařízení plemeni jakékoli velikosti, je vybaven protiproudem, režimem chůze do kopce. Volitelná teplota vody 25-36 °C. Chůze na podvodním pásu usnadňuje nebo naopak ztěžuje pohyb zvířete a to díky možnosti regulace rychlosti, hloubky vody a intenzity a umístění protiproudu. Nadlehčení ve vodě mírní zatížení kloubů, pohyb v hydrowalkeru je pro psa (kočku) přirozený, velmi příjemný a nebolestivý. Generálně se hydroterapie  využívá především po provedení ortopedických a neurologických zákroků. Hydrowalker zde zásadně pomáhá pacientům s atrofií svalstva, ale i seniorům anebo pejskům trpícím obezitou. Tvoříme speciální programy, ušité na míru každého konkrétního pacienta. Od štěněte po psího seniora, od nemotorného tlouštíka  po vrcholového sportovce, pro pejsky (kočičky) s pohybovými obtížemi, etc.


HYDROTERAPIE - VNITŘNÍ BAZÉN

Teplota vody v bazénu 26-28 °C, teplota vzduchu 32 °C.  Žádný chlór, kyslíková úprava vody. Duální protiproud. Možnost zapůjčení plovací vesty pro psa, neoprenu pro majitele. Bazén je stěžejní pomůckou naší aquaterapie. Plavání má zásadní význam pro léčbu neurologických i ortopedické pacientů, pro psy zotavující se po úrazech a chirurgických operacích, pro psí seniory. Je v kombinaci s hydrowalkerem naší tajnou zbraní v přípravě vlastních úspěšných sportovních psů, ať už v době intenzivních tréninků před soutěží, či relaxací ve fázi odpočinku, respektive při návratu do tvrdého tréninku po tréninkové pauze, kdy hrozí zranění z náhlého přetížení. Nejúčinnější způsob pro zhubnutí psích tlouštíků, bez nebezpečného zatížení pohybového aparátu. Při parézách či plegiích možná přítomnost potápěče terapeuta, vybaveného kompletní potápěčskou výstrojí, který ode dna pomáhá psu i terapeutovi. Ať už se psem provádíme v bazénu cokoli, je každý okamžik strávený v bazénu chvílí radosti a legrace. 


HOTEL PRO PSY

Ubytování ve vnitřních boxech o minimální ploše 2x3 m s vyhřívanou podlahou a s klimatizací. Pro pejsky zvyklé na venkovní stájení jsou připraveny kotce o minimální ploše 2x3m spolu s vlastním výběhem. Pro horké dny instalována vodní clona. Psi jsou pravidelně 5x denně venčeni ve velkých venkovních výbězích. Zájemcům nabízíme vycházky do nádherného okolí, či socializaci ve městě.

Plně profesionální a nesmírně laskavá péče, nedá příliš smutnit vašim pejskům po domově.


UBYTOVÁNÍ PRO KLIENTY

Naše příjemné apartmány využijete při léčebných pobytech s pejsky u nás, při tréninku s námi, při účasti na našich sportovních anebo chovatelských akcích, anebo jen proto, že se budete chtít nechat zajmout kouzlem přírody nádherného Posázaví, odpočinout si od starostí a nabít se energií v přilehlých lesích, či podniknout výlety po památkách v okolí.